خرید مفتول گالوانیزه

برای اطلاع از قیمت امروز سیم مفتولی سیاه، سایت اصفهان آهن را دنبال کنید و پس از مشاهده قیمت‌ها، برای ثبت سفارش نهایی با کارشناسان مجرب اصفهان آهن تماس بگیرد.

همانطور که پیش تر عرض شد ، این کالای پرکاربرد در صنایع دیگر نیز خواهان بسیاری دارد و زمینه های متنوعی جهت استفاده از این محصول می توان فرض کرد از قبیل : سیم های آویز ، بسته بندی پنبه ، قفس حیوانات ، غربالگری ، مهندسی قدرت ، خطوط انتقال قدرت ، آرماتور بندی ، حصار کشی ، گل فروشی ، تولید اجسام تزئینی ( لوستر و آباژور ، پرورش مرغ ، باغات ، کشاورزی ، قالب بندی و …

دفتر مرکزی : تهران، بلوار مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند

مفتول گالوانیزه با کربن بالا دارای قدرت زیادی است که می تواند اجسام سنگین را بدون آسیب دیدگی بارگیری کند ضمن اینکه دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی است و عمر طولانی دارد .

خواص فیزیکی و شیمیایی این محصول تابع میل گردی است که از آن تولید می شود .

آخرین بروزرسانی : امروز ضخامت سایز برند حالت محل تحویل واحد تاریخ بروزرسانی

هر چه ضخامت یا کوتینگ این محصول بیشتر باشد، کیفیت بالاتری خواهد داشت و قیمت ورق گالوانیزه نیز متعاقب با این موضوع افزایش می‌یابد.

مفتول گالوانیزه می‌تواند برای آرماتوربندی نیز مورد استفاده قرار بگیرد. زیرا معمولاً هم نرم بوده و هم در برابر زنگ‌زدگی بسیار مقاوم می‌باشد.

نوع دیگر مفتول گالوانیزه از نوع سفید آن است که این نوع دارای استحکام بسیار زیاد است و مقاومت بالای حتی در برابر آتش از خود نشان داده است که از این مورد هم می توان بیشتر در مصارف مختلف استفاده کرد.

پروفیل ساختمانی و صنعتی پروفیل گالوانیزه پروفیل مبلی پروفیل Z پروفیل استیل نبشی

در حال حاضر صنایع مفتولی کمیل، کارخانه تولید مفتول تبریز و صنایع مفتولی آژند برترین تولیدکنندگان صنایع مفتولی می باشند.

از دیگر ویژگی‌های بارز سایت منبع این مفتول‌ها می‌توان به صاف و صیقلی بودن سطح آن‌ها اشاره کرد.

امروزه به دلیل کاربرد فراوان مفتول گالوانیزه در صنایع مختلف و محبوبیت زیاد آن در بین مصرف کنندگان خرید این محصول در بازار بسیار پر رونق شده است.

معمولا حداقل ميزان فروش برای اين نوع از ورق‌ها يك تن هست ولی برای سفارش‌های خاص زير يك تن دست رد به سينه مشتری زده نمی شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *